Data2015-07-28
StanowiskoMobilny Handlowiec - Manager Sprzedaży
Miejsce pracyRejon ½ kraju
wojew.

Firma EXTREM Sp. z o.o., Sp.k. jest jednym z liderów w dystrybucji i produkcji klejów przemysłowych i kontaktowych w Polsce. Posiada w swojej ofercie wyroby renomowanych światowych producentów jak i własne. Oferuje kleje dla prawie wszystkich sektorów przemysłu, dla wielu rodzajów zastosowań. Naszymi klientami są znane na polskim rynku firmy branży drzewnej, meblarskiej i tapicerskiej, tytoniowej, obuwniczej i skórzanej, tekstylnej, higienicznej, budowlanej, motoryzacyjnej oraz poligraficznej, introligatorskiej i opakowaniowej.

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Mobilny Handlowiec - Manager Sprzedaży

Obszarem prowadzonej sprzedaży naszych wyrobów będą klienci docelowi tacy jak: drukarnie dziełowe, introligatornie, firmy opakowaniowe oraz inne mogące używać klejów przemysłowych + akcesoriów: papier krepowany, drut introligatorski, tektura grzbietowa oraz tektura okładkowa.

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych Klientów,
- Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami,
- Raportowanie w systemie CRM http://www.update.com/ do Dyrektora Handlowego.

Wymagania:

- Wystarczająca wiedza o w/w rynku,
- Znajomość języka angielskiego,
- Schemat pracy:
-- 1 dzień biurowy na zasadzie home office,
-- pozostałe pracujące dni tygodnia - 4-5 wizyt dziennie u klientów.

Firma oferuje:

- Szkolenia kandydatów i pracowników pod względem produktowym i organizacyjnym,
- Samochód służbowy FORD FOCUS,
- Szybki komputer,
- Telefon Blackberry
- Motywacyjny system wynagrodzenia składający się z kilku elementów.  Podstawą jest kwota na poziomie 3.000 PLN netto w okresie 3 miesięcznym próbnym i umowę o pracę. Po kilku miesiącach wynagrodzenie uzależnione od wielkości generowanej sprzedaży. Przykładowe wynagrodzenie po okresie próbnym może wynosić 5.000 – 6.000 złotych netto przy sprzedaży na poziomie 200.000 – 300.000 złotych miesięcznie (około 20 - 25 ton kleju).

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym do naszej agencji doradztwa personalnego www.dbkadry.pl lub na adres email: hr@dbkadry.pl